Everest

 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: 67 výstupů - sólo
OdeslatNapsal: 18.5.2008, 20:21 

Registrován: 13.5.2008, 17:08
Příspěvky: 5
Zážitky z výstupu jsou smíšené. Potěšilo mě, že po 67 výstupech mi neodešel žádný kloub, a dokonce ani únava svalů by mi nebránila pokračovat ve stoupání. Jediné co mi překazilo plány, bylo deštivé počasí. Byl jsem naprosto promočený a od té doby co se mi dostala voda do bot jsem už věděl, že konec mého snažení se nezadržitelně blíží. Po zdolání 3 trasy jsem jen jednou pro zajímavost vyšel trasu 4. a pak jsem se už rychle šel ohřát do bufetu a tím pro mě výstup na Everest skončil. Závěrem bych chtěl poděkovat organizátorům za skvělou práci.

Matouš (Cronos crew)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: 60 výstupů - sólo
OdeslatNapsal: 18.5.2008, 23:19 

Registrován: 15.5.2008, 11:08
Příspěvky: 7
I moje zážitky jsou smíšené. Začátek byl hodně slibný, po druhé trase už jsem dokonce začínal doufat a jediné co mi ubíralo síly byl pohled na odpočatého Evžena, který vypadal jako by sotva začal. Po půlce třetí trasy jsem ale vypsychnul s časem a čím víc jsem pospíchal, tím víc jsem cítil koleno a svaly. Po poslední cestě nahoru, která trvala 25minut (jen nahoru) jsem se dozvěděl, že všichni jen čekali kdy mi konečně dojde, že jsem zkončil. Nakonec to bylo okolo 60 výstupů (knížku mám vedle v pokoji a nejsem schopný tam dojít) ;) . Chtěl bych vyseknout hlubokou poklonu všem organizátorům, ale taky všem dobrovolníkům, kteří z pro mě neznámého důvodu našli odhodlání strávit celý den čekáním jen aby se mohli ostatní bavit.

Moc díky Ondra.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 67 výstupů - sólo
OdeslatNapsal: 19.5.2008, 14:38 

Registrován: 19.5.2008, 14:34
Příspěvky: 5
Joj, promin, nechtel sem, aby to tak vyznelo, ze jsme jen cekali, kdy ti to dojde :roll: Ale proste jsme videli, ze uz mas dost a jestli nechytnes druhy dech, tak to nejspis nedas. Behem dvou ti vystupu jsi se ze stavu, kdy jsi nahoru prichazel sice udychany ale v poho, dostal do stavu kdy z tebe bylo videt velvycerpani...
Serpa Vojta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 67 výstupů - sólo
OdeslatNapsal: 19.5.2008, 18:39 

Registrován: 15.5.2008, 11:08
Příspěvky: 7
Pohoda, já to neberu nijak špatně. Sice jsem měl "Druhý dech" v názvu expedice, ale nějak se mi nedostavil a dovedu si představit jak jsem poslední výstupy musel vypadat. Takže se vůbec nedivim že ti to tak přišlo a naopak mě to uklidnilo víc, než kdyby jsi mě začal hecovat at si to vyklusnu ještě jednou :D


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
 

Prezentace akce Everest - vechna prva vyhrazena | Realizace Nebenet © 2008