Everest

 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Panožky-zážitky
OdeslatNapsal: 20.5.2008, 19:53 

Registrován: 19.5.2008, 22:49
Příspěvky: 1
Název Panožky vznikl po ustavičném přemýšlení, jakže se to budeme jmenovat. Objevovaly se různé biologické verze(biologie je takový zvláštní předmět plný prapodivných pojmů, o které nás pravidelně obohacuje paní profesorka), ale nakonec jsme se rozhodly (já a (E)Liška), že musíme použít první, co nám příjde na mysl. Ač jsem časem měla chuť název zmenít na něco jako "Náhodná skupina navzájem se neznajících lidí" (ještě, že se tak nestalo), název Panožky zůstal a ukázal se být i tak celkem příhodný. Tak nějak kam jsme přišli, bylo nás tam moc :)
Organizace takto velké skupiny byla jistě těžká, Adam jako nejstarší si to ale celkem užíval. Hlavní bylo, že jsme se ne uplně znali (část Alej, část mafie, část přátelé Aleje a mafie, část zbytek Mladí, krásní, perspektivní), ale nakonec naše přidělení čísel jako na škole v přírodě nebylo třeba. Vzápětí navíc bylo nepoužitelné, když ještě nějaké Panožky odcházeli a jiné zas přicházeli. :)
Nicméně si myslím, že jsme se zas tak neváleli, ač si z nás dělali jiní legraci. Naopak v neděli už by bylo jednodušší, kdyby nás bylo méně-čekání v dešti na svůj výstup pak bylo celkem dlouhé a studené, ač jsme si ho někteří krátili na kolotoči :)
Kažý šel, jak se mu chtělo a byl to dobře strávený víkend. Lezení v pět ráno bylo vážně nezapomenutelný! Ale i tak se objevují nápady, že to příště vezmem sportovněji 8-)

Obdiv všem lezcům, dvojnásobný sololezcům, i těm co nedošli až na samý vrchol. Dík všem organizátorům, dík i zbylým Panožkám za spoluúčast a doufám, že se jim to taky líbilo a že třeba taky něco napíší.

Pár fotek je na http://whf.rajce.idnes.cz/EVEREST_s_Panozkama/ (to sou spíš ty zevlácký)
pak taky na http://kettu.rajce.idnes.cz/Everest
Adamovy časem budou, dám odkaz pak ;)
Mějte se krásně a zase někdy

Panožka Hanka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Panožky-zážitky
OdeslatNapsal: 20.5.2008, 20:59 

Registrován: 15.5.2008, 20:44
Příspěvky: 1
Bylo to super,
Ač jsem v panožkách původně znala tak 4 lidi tak to nakonec to byl stejně čuper kolektiv :)... Prostě to bylo fajn , fajn a fajn a těšim se až se zase třeba někdy uvidíme:)

A k tomu kráceníčasu. Hm kdyby jen kolotoče :D (ten tvůj zpěv byl opravdu perfektní..... a elastický šortky taky :D)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Panožky-zážitky
OdeslatNapsal: 21.5.2008, 16:32 

Registrován: 20.5.2008, 14:46
Příspěvky: 2
Škoda, že jsme se ségrou odešly tak brzo, ale stejně to bylo super. Nchotchi píše, že se těší až se zase někdy třeba uvidíme...To já bych byla taky ráda. Sice vím, že to neni nic jednoduchýho, se slízt v počtu dvacet a více lidí, ale třeba někdo dostane nějakej dobrej nápad a třeba se to někdy povede.
Jinak super, Hanko, žes napsala, jak název Panožky vznikl. Protože třeba pro mě to bylo opravdu záhadou ;-)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
 

Prezentace akce Everest - vechna prva vyhrazena | Realizace Nebenet © 2008