Everest

 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jde to ujít (v sólu)?
OdeslatNapsal: 15.5.2008, 13:56 

Registrován: 14.5.2008, 12:34
Příspěvky: 4
Měl bych dotaz na zkušenější. Je vůbec ve fyzkých silách to ujít? Jsem si říkal, že to je v pohodě, ale jak se začínají oběvovat čísla, začínají se mi klepat kolena :roll:

Kolik vlastně bylo ročníků a kolik sololezců uspělo? :|


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jde to ujít?
OdeslatNapsal: 15.5.2008, 14:42 

Registrován: 15.5.2008, 11:08
Příspěvky: 7
Šerpa Ondra mě na mafiánském srazu ujistil, že spousta solistů to zvládla v minulých ročnících poměrně brzy. Když jsem ale na stránky této akce z před několika let narazil kdysi já, jednotlivec vyšplhal nejvýše na Kilimanžáro


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jde to ujít?
OdeslatNapsal: 15.5.2008, 14:49 
Administrátor

Registrován: 08.5.2008, 14:43
Příspěvky: 38
Záleží na vás! Ale ujít to jde. Když pořádala Everest Skasapa v roce 2003, účastnilo se tuším 6 sólolezců. Přičemž 1 dokončil. Když pořádali první výstupy naši rodičové, bylo sólolezců několik desítek (medikové na nich dělali nějaké testy pro extrémní zátěž :D )

Mám hluboký respekt přede všemi, kteří to chtějí zkusit. Myslím, že je to výzva! Nikdo neříká, že sólolezec, který nedojde sám, je neúspěšný. Naopak, alespoň se pokusil. Dokončit už může s nějakou expedicí nebo se spojit s jiným sólem...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jde to ujít (v sólu)?
OdeslatNapsal: 15.5.2008, 17:27 

Registrován: 13.5.2008, 17:08
Příspěvky: 5
Nejsme přece bábovky a nebudeme se vzdávat ještě dřív, než to vyzkoušíme. Výkon na hranici možnostích to bude, ale vylézt se to dá. Znám osobně sólolezce z minulého ročníku, který to dokázal sám a to dokonce celé po schodech.
Je to výzva, která se jen tak opakovat nebude a pokud to dokážu jako sólolezec, tak to bude super a pokud ne tak si aspoň budu moci říct, že jsem se o to pokusil. ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jde to ujít (v sólu)?
OdeslatNapsal: 15.5.2008, 17:33 
Administrátor

Registrován: 08.5.2008, 14:43
Příspěvky: 38
PS: sólolezci budou mít v base campu zvláštní odbavení - takže by tam opravdu neměli strávit zbytečný čas...
...přijdou, odprezentujou se, zahoděj velkej ruksak a s malým půjdou k úpatí první trasy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jde to ujít (v sólu)?
OdeslatNapsal: 18.5.2008, 15:30 

Registrován: 15.5.2008, 11:08
Příspěvky: 7
Rád bych všem úspěšným osobně pograguloval, ale cesta do koupelny mi trvala 3 minuty. Proto alespon takhle gratuluju všem šílencům, kteří jsou ještě možná ted na trati nebo už v cíli. Jste borci.

Ondra


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jde to ujít (v sólu)?
OdeslatNapsal: 18.5.2008, 16:35 

Registrován: 14.5.2008, 15:36
Příspěvky: 6
Jde to ujít v sólu!
Živoucí důkaz: Evžen Ge už podruhé po (+/-) 25 letech.
Gratulujeme !
Za Himalájské Tygry Vlasta


Naposledy upravil vlasta dne 19.5.2008, 09:35, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jde to ujít (v sólu)?
OdeslatNapsal: 19.5.2008, 00:19 

Registrován: 12.5.2008, 23:41
Příspěvky: 10
sharrow píše:
Rád bych všem úspěšným osobně pograguloval, ale cesta do koupelny mi trvala 3 minuty. Proto alespon takhle gratuluju všem šílencům, kteří jsou ještě možná ted na trati nebo už v cíli. Jste borci.

Ondra


Ty jsi taky borec. Gratuluju ke spoustě nastoupaných metrů.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
 

Prezentace akce Everest - vechna prva vyhrazena | Realizace Nebenet © 2008